Pro10 Pharma – Vanille dessert pot 400g
€28.86
Poeder voor nagerecht smaak vanille. Eiwitrijk tussendoortje waarvan de energetische waarde per 100g, 362 kcal bedraagt, met suiker en zoetstof.
INGREDIENTEN: Melkeiwitten (emulgator: lecithinen); magere melkpoeder; fructose; aroma’s; antiklontermiddelen: kaliumcarbonaat; zout; verdikkingsmiddel: xanthaangom; melkmineralen; kleurstof: bèta-caroteen; zoetstof: sucralose en acesulfaam-K.
BEREIDINGSWIJZE: Voeg 28g poeder (2 maatlepels) toe aan 200 ml koud water en meng tot volledige oplossing. Laat enkele minuten rusten in de koelkast.
| GEMIDDELDE VOEDINGSWAARDEN | 100 | g | 28 | g | |
| Energetische waarden | |||||
| kJ | 1534 | kJ | 429 | kJ | |
| kcal | 361 | kcal | 101 | kcal | |
| Vetten | 1,3 | g | 0,4 | g | |
| waarvan verzadigde vetzuren | 0,6 | g | 0,2 | g | |
| Koolhydraten | 16 | g | 4,4 | g | |
| waarvan suikers | 11 | g | 3,2 | g | |
| Vezels | 0,5 | g | 0,1 | g | |
| Eiwitten | 72 | g | 20 | g | |
| Zout | 1,44 | g | 0,40 | g | VWR 28g* |
| Kalium | 910 | mg | 255 | mg | 13 % |
| Calcium | 1283 | mg | 359 | mg | 45 % |
| Fosfor | 693 | mg | 194 | mg | 28 % |
| Magnesium | 26,1 | mg | 7,30 | mg | 2% |
* VOEDINGSWAARDEREFERENTIE
| Gewicht | 0.4 kg |
|---|---|
| Gebruik | FASE 1 |
| Suikers per portie | +2g tot 5g |
| Allergenen | Glutenvrij, Tarwevrij, Zonder eieren, Zonder lupine, Zonder mosterd, Zonder noten, Zonder pinda, Zonder selder, Zonder sesam, Zonder soja |
| Eigenschappen | 100 kcal-snack, Met zoetstof, Vegetarisch, Vetarm (<3g/ 100g), Zonder palmolie |
| Verpakking | voordeelpot |
| Levertijd | Bestel voor 16H voor levering dag nadien. |
| Bereiding | Zelf te bereiden |
| smaak | Vanille |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Verzendkosten particulieren
België - Luxemburg Nederland - Duitsland
Aan huis: minder dan €20 €5 (+ 1.41 euro admin.kosten)
Aan huis:minder dan €120 €5
Afhaalpunt : €3.50
vanaf €120 gratis
Verzendkosten groothandel
België - Nederland
minder dan €20 €16 + €1.41*
minder dan €50 €16
vanaf €55 €11
vanaf €110 €8
vanaf €350 gratis






Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.