Pot Café Frappé 450 g
€29.00
Bereiding voor smoothie aroma iced coffee, met zoetstoffen.
Uitverkocht
Bereiding voor smoothie aroma iced coffee, met zoetstoffen.
- Pot van 450g
- Bevat +/- 17 porties
- Te serveren met extra ijsblokjes
| Gemiddelde voedingswaarden | 100 g | 26.5 g |
| Energetische waarden | 1459 kJ 344 kcal | 387 kJ 91 kcal |
| Vetten | 2.6 g | 0.7 g |
| waarvan verzadigde vetzuren | 1.0 g | 0.3 g |
| Koolhydraten | 11.0 g | 2.9 g |
| waarvan suikers | 3.3 g | 0.9 g |
| waarvan polyolen | 7.7 g | 2.0 g |
| Vezels | 2.5 g | 0.7 g |
| Eiwitten | 68.0 g | 18.0 g |
| Zout | 0.90 g | 0.24 g |
INGREDIËNTEN: MELKeiwitten (emulgator: zonnebloemlecithine); instant koffi epoeder (7,6%); aroma’s; bereiding van plantaardige olie (zonnebloemolie, glucosestroop, MELKeiwit, esters van mono- en diglyceriden van vetzuren, antioxidanten: zonnebloemlecithine, ascorbylpalmitaat, tocoferolconcentraat, ascorbinezuur); cacaopoeder (alkalisch gemaakt met kaliumcarbonaten, zonnebloemlecithine); zout; verdikkingsmiddelen: guar- en xanthaangom; zuurteregelaar: calciumcarbonaat; zoetstoffen: acesulfaam-K, sucralose.
Gefabriceerd op machines die eveneens eieren en soja verwerken.
BEREIDINGSWIJZE: Voeg 26,5g poeder toe aan 220 ml koud water en schud tot volledige oplossing. Consumeer binnen de 10 minuten na bereiding.
BEWARING: Bewaar in de originele verpakking, beschermd tegen licht, op een koele (< 25°C) en droge (RH < 65%) plaats. Zorg ervoor dat de zak of container goed gesloten is.
| Gewicht | 0.450 kg |
|---|---|
| Gebruik | FASE 1 |
| Suikers per portie | ≤ 2g |
| Eigenschappen | 100 kcal-snack, Met zoetstof, Vegetarisch, Vetarm (<3g/ 100g) |
| Verpakking | voordeelpot |
| Levertijd | Bestel voor 16H voor levering dag nadien. |
| Bereiding | Zelf te bereiden |
| smaak | Café frappé |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Verzendkosten particulieren
België - Luxemburg Nederland - Duitsland
Aan huis: minder dan €20 €5 (+ 1.41 euro admin.kosten)
Aan huis:minder dan €120 €5
Afhaalpunt : €3.50
vanaf €120 gratis
Verzendkosten groothandel
België - Nederland
minder dan €20 €16 + €1.41*
minder dan €50 €16
vanaf €55 €11
vanaf €110 €8
vanaf €350 gratis





Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.