Yum-it Tomato ketchup
€5.25
Heerlijke sauzen (300 g) zonder vetstoffen, zonder toegevoegde suiker én glutenvrij.
Yum-it Ketchup 300g
Ben je bezig met gezonde voeding of sport? Ben je gluten intolerant of eerder vegan gericht? Laat je de suikers liever links liggen? Ben je gewoon een levensgenieter die balans zoekt in zijn voedingsgewoonten? Of lust je simpelweg een super lekkere saus? Dan zijn de Yum-it sauzen dé sauzen die iedereen kunnen smaken!
Ingrediënten: Water, 17% tomatenconcentraat (EU en niet-EU), gemodificeerd maïszetmeel, azijn, verlaagd natrium zout, zuurteregelaars: melk-en citroenzuur, conserveermiddel: kaliumsorbaat, zoetstof: sucralose.
*niet EU
| Gemiddelde voedingswaarden | per 100 g |
| Energetische waarden | 159 kJ/43 kcal |
| Vetten | 0,1 g |
| – waarvan verzadigde vetzuren | 0 g |
| Koolhydraten | 8,2 g |
| – waarvan suikers | 2.5g |
| Vezels | 0,6 g |
| Eiwitten | 0,8 g |
| Zout | 1.1g |
- 5 kcal
- 15g per serving
| Gewicht | 0.300 kg |
|---|---|
| Gebruik | FASE 1, Glutenvrij dieet, LOW CARB, ZONDER – SUIKER |
| Suikers per portie | ≤ 2g |
| Levertijd | Bestel voor 16H voor levering dag nadien. |
| Bereiding | Kant-en-klaar |
| Eigenschappen | Met zoetstof, Vegan, Vegetarisch, Vetarm (<3g/ 100g), Zonder toegevoegde suiker |
1 beoordeling voor Yum-it Tomato ketchup
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Verzendkosten particulieren
België - Luxemburg Nederland - Duitsland
Aan huis: minder dan €20 €5 (+ 1.41 euro admin.kosten)
Aan huis:minder dan €120 €5
Afhaalpunt : €3.50
vanaf €120 gratis
Verzendkosten groothandel
België - Nederland
minder dan €20 €16 + €1.41*
minder dan €50 €16
vanaf €55 €11
vanaf €110 €8
vanaf €350 gratis





Amber Verschuere –
Super tasty, echte smaak van tomaat en geen suikers.