Gullon – Vanille Wafer 180g
€3.50
Wafel gevuld met vanillesmaak crème, met zoetstoffen. Suikervrij en met een delicate laag vanillecrème tussen knapperige wafels. Ze zijn rijk aan vezels en bevatten geen toegevoegde suiker. De handige individuele verpakkingen zorgen ervoor dat je er overal van kunt genieten.
Gullón Vanille wafer (3x60g)
gullón Vanille wafer zonder suiker bestaat uit flinterdunne, heerlijke wafeltjes met drie lagen vanillecrème boordevol vezels en zonder suikers. Luchtige koekjes in handige porties van 60g om gemakkelijk mee te nemen onderweg.
Wil je wat terugschroeven in koolhydraatconsumptie of mag je helemaal geen suikers meer eten? Dan zijn de Vanille wafer zonder suiker van gullón een welgekomen alternatief voor hun suikerrijke varianten in de winkelrekken. Zo kan ook jou zonder schuldgevoel genieten van jouw favoriete tussendoortjes of koekjes bij de koffie.

- suikervrij
- vegan
- vezelrijk
- 3 individuele zakjes van 60g
Ingrediënten: Crème vanillearoma (zoetstoffen* (maltitol en isomalt), plantaardig vet (palm en palmpit), polydextrose, tarwezetmeel, emulgator ( sojalecithine), aroma), tarwebloem, plantaardig vet (palm), emulgator (sojalecithine), zout , rijsmiddelen (natriumwaterstofcarbonaat en ammoniumwaterstofcarbonaat), kleurstoffen (bèta-caroteen).
Kan sporen van noten en melk bevatten.
*overmatig gebruik kan een laxerend effect hebben.
Gemiddelde voedingswaarden
| Energetische waarde | 1794 kJ / 431 kcal |
| Vetten | 22 g |
| waarvan |
verzadigde vetzuren: 12 g
enkelvoudig onverzadigd: 7,6 g
meervoudig onverzadigd: 2,4 g
|
| Koolhydraten | 63 g |
| waarvan suikers |
<0.5 g
|
| Vezels | 10 g |
| Eiwitten | 3.0 g |
| Zout | 0,15 g |
Bewaar in een koele, droge plaats. Beschermen tegen zonlicht. Eenmaal geopend, onder dezelfde omstandigheden bewaren en na elk gebruik sluiten.
| Gewicht | 0.180 kg |
|---|---|
| Gebruik | ZONDER – SUIKER |
| Suikers per portie | ≤ 2g |
| Allergenen | Zonder lupine, Zonder mosterd, Zonder pinda, Zonder selder, Zonder sesam |
| Eigenschappen | Bron van vezels (>3g/ 100g), Vegan, Vegetarisch |
| Levertijd | Bestel voor 16H voor levering dag nadien. |
| Bereiding | Kant-en-klaar |
| smaak | Vanille |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Verzendkosten particulieren
België - Luxemburg Nederland - Duitsland
Aan huis: minder dan €20 €5 (+ 1.41 euro admin.kosten)
Aan huis:minder dan €120 €5
Afhaalpunt : €3.50
vanaf €120 gratis
Verzendkosten groothandel
België - Nederland
minder dan €20 €16 + €1.41*
minder dan €50 €16
vanaf €55 €11
vanaf €110 €8
vanaf €350 gratis



Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.