FULFIL – Salted caramel (15×55 g)
€43.25 Oorspronkelijke prijs was: €43.25.€38.20Huidige prijs is: €38.20.
FULFIL – Witte Chocolade cookie & cream Vitamine Proteine Bar (15x 55 g)
€45.00 Oorspronkelijke prijs was: €45.00.€38.20Huidige prijs is: €38.20.
Gebruik: LOW CARB • Verpakking: per display (15 stuks) •
Uitverkocht
Artikelnummer:
R3d_5390691018008
Categorieën: Alle producten, Fulfil
Aanvullende informatie
| Gewicht | 0.825 kg |
|---|---|
| Allergenen | Tarwevrij, Zonder lupine, Zonder mosterd, Zonder noten, Zonder selder |
| Gebruik | LOW CARB |
| Suikers per portie | ≤ 2g |
| Eigenschappen | Bron van vezels (>3g/ 100g), Met zoetstof, Zonder toegevoegde suiker |
| Verpakking | per display (15 stuks) |
| Levertijd | Bestel voor 16H voor levering dag nadien. |
| Bereiding | Kant-en-klaar |
Beoordelingen (0)
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Verzending & levering
Verzendkosten particulieren
België - Luxemburg Nederland - Duitsland
Aan huis: minder dan €20 €5 (+ 1.41 euro admin.kosten)
Aan huis:minder dan €120 €5
Afhaalpunt : €3.50
vanaf €120 gratis
Verzendkosten groothandel
België - Nederland
minder dan €20 €16 + €1.41*
minder dan €50 €16
vanaf €55 €11
vanaf €110 €8
vanaf €350 gratis




Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.