

Cracotte FONDANT – Chocolade cracker (10 stuks)
€11.75
10 eiwitrijke cracottes met suikervrije chocolade omhuld
Omhulde krokante cracottes met donkere maltitol chocolade (50% eiwitten).
| Waarden per | 100 | g | cracotte | |
| Energetische waarde | 1754 | kJ | 263 | kJ |
| 421 | kcal | 63 | kcal | |
| Vetten | 22.4 | g | 3.4 | g |
| Waarvan verzadigd | 13.4 | g | 2 | g |
| Koolhydraten | 42.3 | g | 6.3 | g |
| Waarvan suikers | 0.2 | g | 0 | g |
| Waarvan polyolen | 27.5 | g | 4.1 | g |
| Vezels | 5.1 | g | 0.8 | g |
| Eiwitten | 21.1 | g | 3.2 | g |
| Zout | 0.8 | g | 0.1 | g |
- klaar voor gebruik
- 10 zakjes (10 cracottes)
Gebruiksaanwijzing: Verpakt in aparte zilverfolie zakje, per 10 zakjes (10 cracottes). Klaar voor gebruik. 1 per dag max vanaf fase 1 ( extraatje), is geen maaltijd.
Bewaring: Bewaar op kamertemperatuur en op een droge plaats.
Ingrediënten: Donkere chocolade zonder toegevoegde suikers met maltitol (65% cacaomassa, zoetstof: maltitol, cacaoboter, emulgator: sojalecithine, aroma: natuurlijke vanille), melkeiwitten (emulgator: soja lecithine), tarwemeel, rijstmaltodextrine, zout, mineralen tricalciumfosfaat en calciumcarbonaat.
Allergenen: Melk, soja, tarwe en gluten.
Pro10 Pharma krijgt een nieuwe naam en logo : Kyalin, lees er meer over
| Gewicht | 0.210 kg |
|---|---|
| Gebruik | FASE 4, LOW CARB |
| Suikers per portie | 0g |
| Allergenen | Zonder lupine, Zonder mosterd, Zonder noten, Zonder pinda, Zonder selder, Zonder sesam |
| Eigenschappen | Bron van vezels (>3g/ 100g), Met zoetstof, Vegetarisch |
| Verpakking | doosje per 10 |
| Levertijd | Bestel voor 16H voor levering dag nadien. |
| Bereiding | Kant-en-klaar |
| Soort | Fondant |
2 beoordelingen voor Cracotte FONDANT – Chocolade cracker (10 stuks)
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Verzendkosten particulieren
België - Luxemburg Nederland - Duitsland
Aan huis: minder dan €20 €5 (+ 1.41 euro admin.kosten)
Aan huis:minder dan €120 €5
Afhaalpunt : €3.50
vanaf €120 gratis
Verzendkosten groothandel
België - Nederland
minder dan €20 €16 + €1.41*
minder dan €50 €16
vanaf €55 €11
vanaf €110 €8
vanaf €350 gratis










Elvira –
Ik ben absoluut pro, inderdaad de pure chocoladesmaak voldoet zeker aan de eisen, lekker.
Jna –
is zeker ok